pełne ubezpieczenie zdrowotne

Firm oferujących ubezpieczenie zdrowotne jest cała masa. Przede wszystkim na samym początku musimy wybrać jakąś firmę. Należy przy tym zwrócić uwagę na zakres usług, jakie oferuje ubezpieczalnia.

Opłaty za ubezpieczenie są zróżnicowane i zależą przede wszystkim od płci, wieku starającej się o ubezpieczenie osoby oraz od wyboru usług medycznych, jakie ma objąć ubezpieczenie.
Duży wpływ na opłaty ma również tzw.: Selbstbeteiligung, a jest to kwota, jaką w ciągu roku będziemy musieli sami, bezzwrotnie zapłacić podczas wizyt w gabinetach lekarskich.
Oferujemy Państwu:
• ubezpieczenie bez udziału własnego
• ubezpieczenie bez konieczności zawierania umowy na wypadek wymagania opieki (Pflegeversicherung)
• ubezpieczenie bez konieczności doliczania ustawowego 10% dodatku do taryfy głównej
• ubezpieczenie bez badania lekarskiego

2 Kommentare:

  1. W sumie ja również posiadam takie ubezpieczenie i muszę przyznać, że jest fajne. Moim zdaniem warto również wybrać ubezpieczenie samochodu https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod które jak dla mnie będzie najlepszym wyborem w przypadku ubezpieczeń pojazdów mechanicznych.

    AntwortenLöschen
  2. Oczywiście ubezpieczenie zdrowotne jest ważne i ja również takie posiadam. Mimo wszystko najbardziej skupiam się na ubezpieczeniu OC i AC na mój samochód. W https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-oc-ac-wroclaw/ za każdym razem uzyskuję bardzo fajne oferty ubezpieczeń.

    AntwortenLöschen